Buurtfeest in Plantsoen groot succes

Het buurtfeest, een gezamenlijk initiatief van Buurtcomité Hogewoerd, vereniging Het Plantsoen en de studenten van SSR, kon eindelijk na enkele jaren coronastoring weer gewoon doorgaan.

De weergoden vonden ook dat dit mooie gebeuren ondersteund moest worden en zij zorgden voor een heerlijk zonnetje. Waardoor het een geweldig feestje werd voor de vele buurtbewoners die hierop afkwamen.

Er stonden kraampjes van wijnmakers, de vereniging Het Plantsoen , het Zoete Land en Buur(t)contacten (waar ik zelf betrokken bij ben). Natuurlijk was er een kleine maar drukbezochte tap en veel eten, waaronder de befaamde gehaktballetjes van Ruud.

De toch al vrolijke sfeer werd nog verder opgevoerd door de heerlijk ontspannen muziek van Aisling.

Was het om drie uur nog tamelijk rustig, een uurtje verder was het druk en waren alle zitplaatsen bezet. Er werd veel gepraat en gelachen en iedereen had het naar zijn/haar zin.

[ngg src=”galleries” ids=”4″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
%d bloggers liken dit: